Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: modryandel.freepage.cz
Nová homeopatie

Nová homeopatie:Osobní stránka na adrese: modryandel.freepage.cz

Nová homeopatie

Jak jsme se dostali od klasické homeopatii, naučené ve škole, k homeopatii nové...
Dovolte mi, abych se představil a přiblížil Vám naši společnou cestu s manželkou k tzv. intuitivní homeopatii. Před léty jsme oba  studovali homeopatii, já tříletou Homeopatickou akademii v Praze a manželka  akutní homeopatii v Brně. Manželka vystudovala i před pár lety kvůli homeopatiii dálkově Vyšší zdravotnickou školu, aby měla k homeopatii i zdravotnické vzdělání.
 
Homeopatie nás oba velmi těšila, ale jak jsme se snažili pomáhat lidem, postupně jsme přicházeli na některé velké nedostatky a omyly klasické homeopatie. O těch se potom budeme zmiňovat zvlášť. Chtěli jsme mít jistotu, že lidem budeme opravdu pomáhat a že vybraný lék jim nemůže ublížit.. Naše niterné prosby smět dělat homeopatii svědomitě a správně byly vyslyšené a po jisté době a vedení jednou jasnozřivou léčitelkou, která nám v začátcích velmi pomáhala a dávala nám zpětnou vazbu, jsem zjistil, že mám díky vedení ze Světla možnost určovat léky přesně, a to i na dálku.  Léky potom upravujeme tak, aby jejich záření přesně odpovídalo potřebám člověka (víc se dočtete na stránce o omylech klasické homeopatie).

Pracujeme podobným způsobem, který používají Indové a tu v Evropě není známý..Homeopatii potom doplňujeme tam, kde je třeba, i léčbou za pomocí éterických olejů a doporučujeme další vhodné preparáty z oblasti gemmoterapie apod., které jsou vhodné.

Pro zájemce děláme i astrologické poradenství - rozbor darů, které si každý donesl. Děláme ho třeba v souvislosti třeba s problémem (třeba otázkou životního nasměrování nebo jiného problému, který kdo řeší), kdy toto není klasická astrologie, jak ji známe, ale počítá se s heliocentrickým postavením planet, které ukazuje naše dary. Podíváme se ještě i na 3 lidi  (v případě přání i víc) z okolí,  abychom viděli, jak oni vidí svět, jaká je cestička k nim a v případě problémů  co jim přináší štěstí a motivuje je. Je to proto, že často ani v rodině si nerozumíme, protože každý z nás vnímá svět jinak (jejich Venuše= srdce je jiné) a můžeme díky tomuto rozboru pochopit naše blízké a jejich vidění světa. Spojujeme ho ještě s numerologií (podle skutečného významu písmen a čísel), abychom viděli přesněji, na co si v životě dávat pozor (co jsme úplně v minulosti nezvládli) a co naopak je velmi rozvinuté z minulosti a máme to dávat. 

Sestavujeme i náramky z Českého křišťálu na to, s čím potřebuje člověk pomoci               z hlediska duchovního, i tělesného. Někomu se líbí nějaké přesné barvičky, tak si je         i vybere sám, jaké by tam chtěl a my mu ho tak sestavíme a pošleme mu k tomu výklad, v čem mu náramek bude pomáhat. Někdo potom potřebuje poradit vhodné barvy pro léčení zdravotních problémů nebo pro duchovní práci a zesílení v některé oblasti             a potom mu sestavujeme vhodný náramek my. Náramek potom  dodává konkrétní barevné záření do krve a tím napomáhá člověku v uzdravování a  jeho vývoji. Perličky navlékáme na průhlednou pružnou a pevnou nit, aby se náramek netrhal. Je prozářený opět Božím Světýlkem k zesílení jeho účinku. 

Můžete si k nám do Čech pod Kosířem (asi 23km od Olomouce a 10 km od Prostějova) zajet i na speciální aromaterapeutickou masáž nohou (chodidla, nárty až po kotníky), kdy každému vybereme pro něj vhodnou směs éterických olejů, která ho bude harmonizovat na těle i duši. Masáž působí blahodárně na člověka, protože na jistých částech nohou se jednak promítají všechny tělesné orgány a navíc    i všechny čakry, které je možné touto speciální masáží zharmonizovat a tím potom cítíme tělesnou i duševní pohodu.
Pro ty, kteří mají problém s těžkýma a bolavýma nohama- křečovými žílami nebo jen chtějí ulevit tělu, tak je možné si nechat udělat i aromaterapeutický zábal na nohy nebo na nohy i ruce, který pročišťuje i lymfu a pomáhá při problémech s křečovými žilami 
a  pocitem těžkých nohou. Všechny olejíčky jsou opět prozařované pro větší účinek.návštěvníků stránky
celkem19 749